Turbulencja

Turbulencja

Na myśl o podniebnej podbojach dostajesz gęsiej skórki? Kiedy wsiadasz na pokład samolotu myślisz tylko o tym, by lot już się zakończył? Strach ma wielkie oczy! Po przeczytaniu książki „Turbulencja” Dariusza Kulika przekonasz się o tym na własnej skórze. Kto wie, może kolejna planowana podróż lotnicza okaże się dla Ciebie już całkiem przyjemną przygodą?

Kompendium wiedzy o lotnisku i pracy pilota

Lektura „Turbulencji” pomoże Ci przełamać strach przed lataniem, zanim Twój samolot oderwie się od pasa startowego. Dariusz Kulik przedstawi Ci arkany pracy pilota, ale jednocześnie zaznajomi z tajnikami lotnictwa. Dowiesz się, jakie tajemnice kryje zamknięty na cztery spusty kokpit samolotu, gdzie siedzi kapitan.

Możesz uzyskać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, takie jak kim jest marszałek na lotnisku, dlaczego w Japonii tamtejsi piloci latają w rękawiczkach i ile kosztuje zdobycie uprawnień do wykonywania zawodu pilota?

Dodatkowe atuty książki

Nie tylko ciekawa treść powinna skłonić Cię do lektury „Turbulencji”, ale również to, że jest ona wypełniona zapierającymi dech w piersiach zdjęciami widoków, jakie zrobiono na wysokości kilku tysięcy metrów nad ziemią. Otrzymasz więc przedsmak tego, co sam zobaczysz z okien samolotu! Rezerwuj miejsca przy oknie, a poczujesz się jak sam pilot! Pokochaj latanie i wyrusz w podniebną przygodę!

Wydawnictwo:Wydawnictwo SQN
Data premiery:2020-03-25
Liczba stron:352
Reklama