Seksuolożki. Sekrety gabinetów

Seksuolożki. Sekrety gabinetów.

Seks pozostaje tematem tabu w Polsce, choć młode pokolenia powoli wydają się otwarcie mówić o swoich potrzebach. Z pewnością i Ciebie nie raz nachodziły wątpliwości dotyczące intymnej sfery życia, ale być może nie miałeś z kim się skonsultować. Proponujemy Ci zatem książkę, która powstała właśnie po to, by odpowiedzieć na typowe pytania każdej Polki w kwestiach dotyczących seksualności.

Seks jako elementarna potrzeba

Obawiasz się mówić o seksie? Peszy Cię ta tematyka? Z wypiekami na twarzy możesz sięgnąć po książkę „Seksuolożki. Sekrety gabinetów”, która została napisana przez dziennikarkę Martę Szarejko po to, by wyczerpująco odpowiedzieć na pytania, których często wstydzisz się zadać otwarcie, nawet lekarzom. Już sama wizyta u seksuologa może budzić Twój psychologiczny sprzeciw. Autorka odpowiada na potrzeby kobiet i przedstawia sekrety gabinetów seksuologicznych oraz ujawnia prawdy, które wielu z nas nurtują.

Poznaj pracę seksuologów

Czy seksuolog zajmuje się tylko problemami z potencją? Nic podobnego. Jeśli i Ty się nad tym zastanawiasz, to z książki „Seksuolożki. Sekrety gabinetów” dowiesz się, jaką funkcję pełni taka osoba. Dla niektórych czytelników szokiem może być, że to właśnie seksuologom możesz powierzyć swoje tajemnice z sypialni – porozmawiać z nimi o tym, jak czerpać większą satysfakcję z życia seksualnego. Co najważniejsze, seksuolog nie jest ginekologiem, ale specjalistą skupiającym się na emocjonalnej stronie płciowości swoich pacjentów.

Chcesz czerpać przyjemność z seksu i być spełnionym w sypialni? Wiesz, że dobry, wieloletni związek opiera się w dużej mierze na udanym życiu seksualnym? Sięgnij po książkę Marty Szarejko i przekonaj się, o co pytają inni, odwiedzając gabinet seksuologa.

Wydawnictwo:Społeczny Instytut Wydawniczy Znak
Data premiery:2019-08-14
Liczba stron:352

Reklama