Łowca nastolatek

Łowca nastolatek

Historia oparta na faktach, będąca zbiorem dochodzeń i śledztw dotyczących jednej z najgłośniejszych spraw Trójmiasta. Głośny debiut dziennikarsko-literacki, który zapowiada się na bestsellerowy sukces.

„Łowca nastolatek” autorstwa Mikołaja Podolskiego odkrywa wszystkie sekrety dotyczące słynnego gwałciciela.

Wszystko zaczęło się od ogromnej tragedii, w której życie straciło dziecko… Czternastoletnia dziewczyna rzuciła się pod pociąg – nie ma wątpliwości, że było to samobójstwo. Zdruzgotana matka wraz z wianuszkiem dziennikarzy starają się dojść do prawdy i odkryć tożsamość mężczyzny, z którym jej córka umawiała się przed śmiercią. Okazuje się jednak, że tajemniczy 37-latek to nie jedyny trop w całej układance.

Luksusowe lokale w Sopocie, gdzie dzieją się rzeczy spędzające rodzicom sen z powiek. Dziecięca prostytucja. Mafia branży farmaceutycznej. A w tym wszystkim jeszcze znalazło się miejsce dla afery z Amber Gold i słynnego zaginięcia Iwony Wieczorek. Wszystkie te sprawy, tak różne od siebie, tworzą jedną całość, ujawniającą mroczne sekrety Trójmiasta.

„Łowca nastolatek” to jedna z najgłośniejszych pozycji 2020 roku – kontrowersja i odwaga w jednym. Przedstawia historię Krystiana „Krystka” W., opowiedzianą z zupełnie innej strony, bez ogródek. Autor ukazuje wszystkie fakty z życia gwałciciela, jakie udało mu się zdemaskować. Oprócz licznych incydentów związanych z pedofilią, Podolski rzuca światło na wiele innych spraw dotyczących Trójmiasta. W książce pojawiają się także nazwiska osób, które zabrały w nich głos: Lipińska, Bieniuk, Ziobro.

Reklama