Inna miłość Szejka

Inna miłość szejka

Bajecznie bogaci szejkowie, luksusowe pałace i możliwość posiadania wszystkiego, czego się tylko zapragnie. Czy można chcieć więcej? Są i tacy, którzy chcieli mniej i zalicza się do nich Artur Ligęska, który przeżył prawdziwe piekło w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Opowiada on swoją historię w książce „Inna miłość szejka”.

Co przeżył autor?

Wymarzony pobyt w Dubaju Artura Ligęski, polskiej gwiazdy fitnessu, stał się odrealnionym koszmarem. A jednak musisz wiedzieć, że wszystko, o czym pisze, zdarzyło się niestety naprawdę. Świetnie zapowiadający się sportowiec i biznesmen pojechał do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Był to wstęp do najgorszych miesięcy jego życia.

W Dubaju poznał Anioła, czyli księcia Abu Zabi. Zażyczył on sobie, by Polak został u niego na zawsze. Zapałał do niego bowiem gorącym, wręcz obsesyjnym uczuciem. Artur odrzucił jego zaloty, ale ten nie zrezygnował. Książę w Zjednoczonych Emiratach Arabskich ma właściwie nieograniczone możliwości decydowania o cudzym losie. Tak też się stało w przypadku Artura Ligęski, który w wyniku odrzucenia miłości arystokraty trafił na 13 miesięcy do więzienia.

Historia dubajskiego piekła

Uwięziony Polak z dnia na dzień tracił nadzieję, że jego życie kiedykolwiek się odmieni. Ciążył na nim wyrok dożywotniego więzienia, pomimo braku przewinienia, które kwalifikowałoby się do takiej kary. Możnowładcom w Dubaju wolno jednak wszystko, co z goryczą potwierdza autor książki „Inna miłość szejka”. Co się stało z Arturem Ligęską? Jaką traumę przeżył? Czy jego koszmar ostatecznie się zakończył? Sprawdź to sam!

Wydawnictwo:Słowne
Data premiery:2019-10-16
Liczba stron:208
Reklama