Jestem mordercą

„Jestem mordercą” to książka, w której autor opisuje swoje życie na różnych jego etapach. Pisze o serii brutalnych morderstw, których się dopuścił, opisuje także pobyt w więzieniu. Nie potrzeba dużo czasu, żeby zobaczyć, że główny bohater jest zwyrodnialcem. Sprawianie bólu, cierpienia, patrzenie jak ktoś umiera sprawia mu przyjemność.

DZIECIŃSTWO

Autor opowiada o swoim trudnym i smutnym dzieciństwie. Opisuje biedę i samotność, której doświadczył jako dziecko. Dzieli się z czytelnikiem swoim pobytem w domu dziecka. Opowiada o przemocy, którą wobec niego stosowano. Za wszelką cenę chciał wyrwać się z bidula. Nie podobało mu się ciągłe podporządkowywanie nauczycielom, jedzenie i chodzenie spać na zawołanie. Chciał mieć władzę nad innymi. Czuł, że ją ma, kiedy zabijał.

MOJA OPINIA

Sięgnęłam po tę książkę ponieważ myślałam, że opisany jest w niej sposób funkcjonowania mordercy, a zwłaszcza jego psychika. Tymczasem autor opisuje swoje codzienne życie. Sposób w jaki autor pisze kompletnie nie przypadł mi do gustu. Książka napisana jest w sposób chaotyczny, nieuporządkowany. Łatwo jest się pogubić. Wiele razy nie wiedziałam o czym czytam, którego etapu życia dotyczy dany fragment. Jeśli miałabym nie zwracać uwagi na nieczytelną formę książki, powiedziałabym że zainteresuje ona osoby, które lubią czytać o przestępstwach i popełnianych przez nich zbrodniach.

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s